Перейти к содержимому
KazPokerNews

Айова полициясы покер ойыншыларға ақша қайтарып берді

Recommended Posts

Бұл аптада Айовада екі покер ойыншылар, жергілікті полиция олардан 100,000$ тәркілеген соң, азаматтық сот ісін жеңіп шықты.

Zqqv5ZQXJ9Y.jpg

2013 жылы Вильям Дэвис пен Джон Ньюмержицки WSOP Circuit турнирдің ойыннан соң үйге қайтып бара жатқан, алайда жолай негізгі қызметі есірткілер қарсы күресу жергілікті полиция оларды тоқтатты.

Тәртіп сақтаушылар сұрақтарды сұрай бастады, және "есірткі бар ма" деген сұрақ қойған. Покеристтер оларда тыйым салынған препараттар жоқ деп жауап қайтарған, бірақ полиция иті бірдеңкені сезіп қалған соң, полиция қызметкерлері машинада 100 000$ тауып алды.

HcQF9akuPto.jpg

Ақшаны полиция тәркілеген, ал ойншылар сотқа жүгінді. Сонымен, үш жыл өткен соң олар істі жеңіп шыққан. Покер ойншыларға тәркілеген сомасынан 90% қайтарып берді және 60 000$ моральды компенсация ретінде берілген.

Бұл оқиғадан кейін Айова штаттың басшылары есірткі қарсы күресетін жергілікті полиция бөлімшені шын ретінде таратып жіберуге ойлау бастады.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Пакс, например сразу первое предложение не правильно построено.  Окончания некоторых слов не правильны. Прежде чем исправлять, хотелось бы посмотреть на русский вариант текста.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
6 часов назад, KairatOmirbek сказал:

почему на казахском??? Это типа на гос языке??? или что бы пол форума не поняли что тут написано!? )

Потому что мы живем в Казахстане. И я считаю, что есть люди, которые хотят научиться играть в покер (умеют играть в покер), но не знают русского языка.

Моя задача, как и прежние 6 лет - развивать покер в Казахстане. Новости-школа покера-термины-поддержка игроков на казахском языке - это один из пунктов развития.

2 часа назад, Inkvizitor01 сказал:

Пакс, например сразу первое предложение не правильно построено.  Окончания некоторых слов не правильны. Прежде чем исправлять, хотелось бы посмотреть на русский вариант текста.

Переводчик, к сожалению, не из покерной среды. Но эту тему читает. Постараемся получше в след.раз. 

Сейчас само собой тестовый период всего этого идет. В дальнейшем будет раздел на казахском языке.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

ойыншылар -это в ед. числе, должно быть ойыншылары

жергілікті полиция -полициясы должно быть

WSOP Circuit турнирдің ойыннан -турнир должно быть, или басеке вроде точный перевод слова турнир

дальше даже не буду читать, так как полный идиотизм, так что это вообще не похоже на каз. яз., и тут вовсе не покерные ошибки переводчика, а тупо его не грамотность! 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
16 минут назад, Paks13 сказал:

Потому что мы живем в Казахстане. И я считаю, что есть люди, которые хотят научиться играть в покер (умеют играть в покер), но не знают русского языка.

Моя задача, как и прежние 6 лет - развивать покер в Казахстане. Новости-школа покера-термины-поддержка игроков на казахском языке - это один из пунктов развития.

Переводчик, к сожалению, не из покерной среды. Но эту тему читает. Постараемся получше в след.раз. 

Сейчас само собой тестовый период всего этого идет. В дальнейшем будет раздел на казахском языке.

А как они играть будут? Или дилеров будут обучать казахскому? А как же онли инглишь на сериях))) 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
18 часов назад, quicksilver сказал:

@Paks13 думаю как-то так.

Бұл аптада Айовада жергілікті полиция екі покер ойыншысынан 100,000$ қаражатты тәркілеген, ал ойыншылар азаматтық сотқа жүгініп, сот ісін жеңіп шыққан.

2013-ші жылы Вильям Дэвис пен Джон Ньюмержицки WSOP Circuit турнирін ойнап болған соң үйге қайтып бара жатқан, алайда жолда оларды сол аймақтағы есірткілермен қарсы күресу полициясы тоқтатты.

Тәртіп сақтаушылар оларға сұрақ қоя бастады. "Есірткі бар ма" деген сұраққа покеристтер оларда тыйым салынған препараттар жоқ екенін айтқан, бірақ полиция иті бірдеңкені сезіп қалған соң, полиция қызметкерлері машинаны тексеріп, ішінен 100 000$ қолмақол ақша тауып алды.

Ақшаны полиция тәркілеген, ал ойыншылар сотқа жүгінді. Тек үш жыл өткен соң ғана олар істі жеңіп шыққан. Покер ойыншыларына тәркілеген соманың 90 пайызын қайтарып берді және де 60 000$ көлемінде моральды компенсация төлеген.

Бұл оқиғадан кейін Айова штатының басшылары есірткімен қарсы күресетін жергілікті полиция бөлімшесін таратып жіберуді ойлай бастады.

Еринбейди екенсин)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×